sayenews.com

کد خبر : ۱۰۲۷
پ
تاریخ انتشار : ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۷
مجلس 82 منتخب دیگر خود را شناخت
ستاد انتخابات كشور اسامی منتخبان مرحله دوم انتخابات هشتمين دوره مجلس شورای اسلامي در 54 حوزه انتخابيه را اعلام كرد
به گزارش سایه، ستاد انتخابات وزارت كشور در اطلاعيه هایی اسامي منتخبان مرحله دوم انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي در 54 حوزه انتخابيه به شرح زير اعلام كرد:

1. در حوزه انتخابيه نجف‌آباد ، تيران و كرون حميد سعادت با 32371 راي .

2. در حوزه انتخابيه مباركه سيد علي محمد موسوي مباركه با 12759 راي .

3. در حوزه انتخابيه آستانه اشرفيه سيد مهدي صادق با 12602 راي .

4. در حوزه انتخابيه ملاير حسن ونايي با 31233 راي .

5. در حوزه انتخابيه سراب مجيد نصيرپور سردهايي با 27139 راي .

6. در حوزه انتخابيه اقليد ابوالقاسم رحماني با 20917 راي .

7. در حوزه انتخابيه بستان آباد احد خيري با 17989 راي .

8. در حوزه انتخابيه دهلران، دره شهر و آبدانان علي عزتي با 40011 راي .

9. در حوزه انتخابيه شبستر علي مطهري با 25473 راي .

10. در حوزه انتخابيه زنجان جمشيد انصاري با 37991 راي .

11. در حوزه انتخابيه ميانه سيد حسين هاشمي با 38955 راي .

12. در حوزه انتخابيه سبزوار علي بروغني با 71364 راي .

13. در حوزه انتخابيه قوچان و فاروج هادي شوشتري با 45220 راي .

14. در حوزه انتخابيه راميان و آزادشهر مرادعلي منصوري رضي با 32989 راي .

15. در حوزه انتخابيه آباده داوود محمدجاني با 29996 راي.

16. در حوزه انتخابيه گنبد كاووس عبدالله رستكار با 48134 راي.

17. در حوزه انتخابيه رشت جبار كوچكي‌نژاد ارم ساداتي با 37345 راي ، حسن تاميني ليچائي 34844 راي و سيد علي آقازاده دافساري با 33570 راي.

18. در حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس انوشيروان محسني بندپي با 42417 راي.

19. در حوزه انتخابيه لردگان جعفر عليپور بهزادي با 51593 راي.

20. در حوزه انتخابيه اهر و هريس غلامحسين مسعودي ريحان با 35066 راي.
 
21. در حوزه انتخابيه اروميه جواد جهانگيرزاده با 59754 راي و نادر قاضي پور با 47276 راي.

22. در حوزه انتخابيه اردبيل ، نمين و نير سيدكاظم موسوي با 50696 راي.

23. در حوزه انتخابيه بروجرد هادي مقدسي با 37959 راي.

24. در حوزه انتخابيه مهريز،بافق،ابركوه و خاتم كاظم فرهمند با 25985 راي.

25. در حوزه انتخابيه يزد و صدوق علي اكبر اولياء با 51961 راي.

26. در حوزه انتخابيه همدان سيد محمد كاظم حجازي با 41978 راي.

27. در حوزه انتخابيه شهركرد نصرالله ترابي قهفرخي با 45769 راي.

28. در حوزه انتخابيه قصر شيرين ، سرپل ذهاب و گيلانغرب فرهاد تجري با 36859 راي.

29. در حوزه انتخابيه خوي مؤيد حسيني صدر با 36859 راي.

30. در حوزه انتخابيه زابل و زهك احمد علي كيخا با 44352 راي.

31. در حوزه انتخابيه دير ، كنگان و جم عسگر جلاليان با 27120 راي.

32. در حوزه انتخابيه مرودشت ، ارسنجان و پاسارگاد حسن شبانپور با 60066 راي.
 
33 . در حوزه انتخابيه خدابنده سيد فاضل موسوي با 35837 راي.

34 . در حوزه انتخابيه مياندوآب شاهين دژ و تكاب محمد ميرزايي با 50683 راي.

35 . در حوزه انتخابيه مشهد و كلات سيد اميرحسين قاضي زاده هاشمي با 154028 راي و جواد كريمي قدوسي با 128250 راي .

36 . در حوزه انتخابيه شوشتر سيد محمد سادات ابراهيمي با 27743 راي.

37 . در حوزه انتخابيه شيراز جعفر قادري با 61752 راي و سيد احمدرضا دستغيب با 52533 راي .

38 . در حوزه انتخابيه بندر ماهشهر ، اميديه و هنديجان خليل حيات مقدم با 47515 راي.

39 . در حوزه انتخابيه آبادان عبدالله كعبي با 20316 راي و سيد علي موسوي جرف با 20134 راي و سيد حسين دهدشتي با 20086 راي .

40 . در حوزه انتخابيه كرمانشاه جهانبخش اميني با 39720 راي و محمدرضا شعباني با 38543 راي و محمد كرمي راد با 37575 راي .

41 . در حوزه انتخابيه جهرم محمدرضا رضايي كوجي با 36851 راي.

42 . در حوزه انتخابيه اصفهان محمد تقي رهبر با 68217 راي و محمد كريم شهرزاد با 61364 راي

43 . در حوزه انتخابيه كردكوي ، تركمن و بندر گز محمد جواد نظري مهر با 44818 راي.

44 . در حوزه انتخابيه تبريز ، آذرشهر و اسكو سيد محمد رضا ميرتاج الديني با 70970 راي و محمد حسين فرهنگي با 70514 راي و رضا رحماني با 69897 راي و عليرضا منادي سفيدان با 68038 راي و شكور اكبرنژاد با 55439 راي .
 
45. در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه، علی زنجانی حسنلویی با 36005 رای

46. در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران، امین شعبانی با 24099 رای و عبدالجبار کرمی با 23960 رای

47. در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، علیرضا دهقانی با 96991 رای

48. در حوزه انتخابیه اهواز، ناصر سودانی با 70570 رای و سید شریف حسینی با 59598 رای

49. در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار، وکیل سپه اجیرلو با 50876 رای

50. در حوزه انتخابیه گرگان وآق قلا، عبدالناصر ایزدی با 63150 رای

51. در حوزه انتخابیه خرم آباد، محمدرضا ملکشاهی راد با 48018 رای و رضا رحیمی نسب با 46012 رای

52. در حوزه انتخابیه الیگودرز، حجت الله رحمانی با 21792 رای

53. در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران ، شاپور پولادی و داریوش قنبری
 
 از 53 حوزه انتخابیه فوق 71 نفر به مجلس راه پیدا کردند.
 
-همچنین با احتساب 11منتخب حوزه انتخابيه تهران، شميرانات، ری و اسلامشهر که به شرح ذيل می باشد، مجلس 82 منتخب دیگر خود را شناخت:

1-الياس نادران
2-لاله افتخاري
3-مهدي كوچك زاده
4-عليرضا زاكاني
5-علي‌اصغر زارعي
6-طيبه صفايي
7-پرويز سروري
8-زهره الهيان
9-حميد رسايي
10-حسين فدايي آشتياني
11-عليرضا محجوب
اخبار مرتبط
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پنجره
ویژه های سایه